41 Betebet – 41 Betebet Yeni Girişler – 41Betebet Aktif Adres!

41 Betebet Aktif Adres!

41 Betebet para çekme kriterleri hakkında parayı yatırım işlemini yaptıktan sonra, 24 saat geçmemesi halinde sizler çekim işlemi gerçekleştiremezsiniz.

Hemen Giriş Yap Bonusu Kap!

41 betebet

Bu kriterin yanı sıra verilecek olan en önemli kriterlerden bir tanesi de, cep bank işlemidir. Cep bank ile çekim yapamazsınız. Bu işlemlerde dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Bu konularda sizler de daha rahat bir şekilde hareket edersiniz. Burada önemli hususlardan biri ise para çekme işlemlerinde banka havalesi ile bu işlemi yaparken sizlerden talep edilen her zaman için kendi adınıza kayıtlı olan bir banka hesap numarasını vermeniz olacaktır. Bu sayede sizler de istediğiniz gibi her türlü işleme ulaşma şansınız olabilecektir. Bu konularda her zaman dikkatli şekilde kontroller yapılarak sizlere sunumu yapılır.

Betebet Para Çekme Nasıl Yapılır?

41 Betebet para çekme işlemi gerçekleştirmeniz için, Banka havalesi, kredi kartı veya az önce de bahsettiğimiz gibi kayıt para sistemlerinden birini kullanıyor olabilirsiniz. Kayıt para sistemlerinde işleminiz, bir veya iki saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu sistemlerde en az 50 TL, en çok 10 bin TL gibi bir parayı kendi sistemlerini de çekebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Sizler de isteği haber verdikten sonra, gerekli çekim emrine alan müşteri hizmetleri kontrolleri sağlayarak sizin hesabınıza parayı geçirmektedir. Bunların yanı sıra sizlere verilmiş olan sistemlerin başında banka havalesi de bulunmaktadır. Banka havalesi ile isterseniz kendi hesabınıza para çekme işlemini yapabilirsiniz. İsterseniz vermiş olduğunuz farklı bir IBAN numarasına da gönderim sağlanacaktır. Ancak sizlerin hesapları kontrol edilecek ve bu işlem iki veya üç saat civarında sürecektir.

Betebet Para Çekme Ve Para Yatırma İşlemleri

Para yatırma işlemlerini düşününce Bu işlemlerle ilgili olarak, Astropay, Ecopayz, Neteller kullanıyorsanız, sizler de siteye girdiğinizde, bu sistemlerle para yatırdıktan sonra yine müşteri hizmetlerine bilgi verdiğiniz de hızlı bir şekilde kontrol sağlanır ve sizin hesabınıza anında paranın yansıması sağlanmaktadır. Böylece çok kolay bir şekilde sizler de bahis sitesi üzerinden, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Para yatırma işlemleri bu şekilde gerçekleştirilmektedir. 41 Betebet para çekme ile ilgili olarak isterseniz müşteri hizmetlerinden de bilgi alabiliyorsunuz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*